Štěňata

Největší úspěch je láska a dobré soužití psa a majitele a to všem přeji ze všeho nejvíc.


Každá naše štěňátka budou mít základní vybavení. Budou mít čip, europas, samozřejmě PP a smlouvu, budou odčervená a po veterinární kontrole. Také dostanou s sebou malý dárek na památku.

 

1.7.2010 se narodil vrh „B“ ArQeVa ( Eury z Peronówki x Valkýra z Molu Es)

Máme 5 holčiček - Bosroka, Black Shadow, Bellona, Balihara, Butterfly a 4 kluky - Brisingr, Bailien, Belfedor, Baladin.

Butterfly si necháme jako další člena zakšínské smečky.

Valkýra takové množství zvládá velmi dobře. Je starostlivá a pečlivá. Řekla bych , že je i více opatrnější než byla na „A“.

Štěňátka jdou všechna do Čech a na Moravu, takže doufám, že budou vidět :-) . S výběrem jsem se snažila a né každý štěně dostal. Jakmile mi někdo řekne, že má už kotec, kde bude celý den a noc štěně v bezpečí, tak to ne. Mám názor, že ČSV celodenně do kotce nepatří. Potřebuje být s rodinou a né vidět majitele jen při krmení .

Štěňata jsou již umístěna v nových domovech, začínají lumpačit a ukazovat páníčkům, co všechno takové ČSV dokáře. :-)


19.3.2009 se po dlouhém čekání narodil první vrh „A“ ArQeVa ( Qeron z Molu es x Valkýra z Molu Es)

Máme 5 holčiček - Aeron, Aequitas, Arya, Akaša, Aibell a dva kluky -Artus a Aschar. Aschar , Artus a dvě holčičky již mají své majitele.

Rostou jak z vody :-) .Vzhledově to jsou samé Valkýry, Qeronka máme jen jednoho. Tatínek pyšně z povzdálí sleduje hemžení. Se všemi dětmi se již seznámil, ale radši bez přítomnosti maminky. :-) Již se těším, až otevřou oči. Počítám , že v neděli, ale jestli budou po mamince, tak mě budou napínat :-)

Mé přání je , aby se měli dobře, páníčci aby byli svědomití , zodpovědní, hodní a zůstali s námi v kontaktu. Chtěla bych, aby se pokud možno všichna „A“ -čka zúčastnila bonitace , ale to je ještě za moc dlouho.

 

6.8.2009

Na oslavu 85. narozenin pana Hartla do Jetřichovic přijela i ArQeVa, konkrétně Aeron( Ronečka) , Arya a Aschar. Štěńátka jsou celá po mamince Valkýře :-) . Z Aschárka roste krásný “ Ital“ a slečny se taky nedají zahanbit. Ronečka si našla kamarádku Angii Ytax. Arya s kamarádem Akkonem De Molay přijela . Těšila jsem se i na Akašu a Aequitas ( Vitu), ale protože to byl všední den, nemohly se dostavit. Na Vitu jsem slyšela chválu, že je výborná stopařka. Artus z Německa poslal aspoň fotku. Věrná kopie tatínka :-) Bohužel o Aibell novější zprávy nemám. Měla by být v Německu cvičená za záchranařinu a prý i jí stopy jdou dobře.

 

19.3.2010

„A“ ArQeVa slaví první narozeniny. Mám z nich velkou radost. Majitelé s nimi cvičí, berou je na různé akce . Aschar už má medajli za V1, CAJC ze třídy mladých . I Arya a Akaša byly na výstavách a dostaly známku výborná. Výstavní sezona teprve začíná, tak doufám, že je v kruhu uvidíme. Aeron se zúčastnila svých prvních závodů. Příště už to bude na medajli. :-) A když ne , tak to nevadí. Na závody se připravuje i Aequitas. V Mnichově zas Aibell cvičí záchranařinu - vyhledávání lidí. Spokojený je i Artus , který žije s dvěma čsv holkami – Acomou a Aschiwou.

 

15.9.2010

4″A“ slečny mají již rtg DKK a DKL a dopadly výborně

 

Na stránce se pracuje ….. můžete navštívit fotogalerii štěňat.